Herný notebook MSI Vector GP77

MSI
GP77 Vector

stvorený pre herný svet

Vstúp do sveta rôznych dimenzií so zariadením Vector GP77. Spoznaj nové, nepoznané existencie a ujmi sa vedenia s tým najlepším čo sa na trhu momentálne nachádza. Využi dostupné technológie a buď v popredí bez obáv zo súperov.

Herný notebook MSI Vector GP77

BEzkonkurenčný displej

Vysoké rozlíšenie na úrovni QHD a rýchle obnovovacie frekvencie poskytnú realistický zážitok z každej hry. Navyše svoje videnie môžeš jednoducho rozšíriť až o tri dodatočné monitory, ktoré zvládne napojiť notebook. Najnovšie procesory Intel Core, grafické karty NVIDIA, RAM pamäť DDR5 či SSD PCI-E 5.generácie a mnoho ďalšieho pozdvihuje  používanie tohto zariadenia.

Herný notebook MSI Vector GP77

Dôležité PRE HRU

Chladenie Cooler Boost 5  s novým dizajnom Share Pipe, kde sú tepelné trubice pripojené k procesoru aj grafickej karte, vylepšujú tepelnú kapacitu aj pri extrémnej záťaži. Herná klávesnica podsvietená podľa svojich predstáv nie je žiaden problém s technológiami od Steelseries. Zvuk vo vysokom rozlíšení a silná batéria všetko do bodky ešte podčiarknú.

Herný notebook MSI Vector GP77
Herný notebook MSI Vector GP77

• Najnovšie procesory Intel Core i9;
• Grafické karty rady GeForce RTX 4000;
• 17,3-palcový QHD herný displej na úrovni IPS;
• Cooler Boost 5 s 2 ventilátormi a 5 tepelnými trubicami;
• RGB herná klávesnica od SteelSeries;
• MSI Center s exkluzívnym herným režimom a technológiou SmartAuto;
• MSI App Player pre komunikáciu medzi mobilom a notebookom;
• Najnovšia Wi-Fi 6E pre bezstarostný zážitok
• Pripravený pre zvuk vo vysokom rozlíšení;

Odporúčané produkty (1)

MSI GP77 Vector 13VF-053CZ

Intel Core i7-13700H (BNCH-29810b) / 17,3" WQHD Matný IPS 240Hz / 16GB DDR5 / M.2 PCIe SSD 1000GB / nVidia RTX 4060 8GB / WiFi / BT / USB 3.2 / USB 3.2 Typ-C / LAN / HDMI / miniDisplayPort / bez DVD / Win11H 64-bit / čierny / 2r (2r) Carry-In

2 179,30 €
Informujte sa