Externý disk WD My Passport

MY PASSPORT

Spoľahlivé zálohovanie a ochrana heslom

Prenosný disk My Passport je spoľahlivé úložisko umožňujúce ukladať veľké objemy vašich obľúbených fotografií, videí a hudby. Je dostupný v rade žiarivých, zábavných farieb, má elegantný štýl a pohodlne sa vám zmestí do ruky, takže svoj drahocenný obsah môžete mať stále pri sebe.

OCHRANA HESLOM

Vstavané 256bitové hardvérové ​​šifrovanie AES so softvérom WD Security pomáha udržať váš obsah v súkromí a bezpečí. Ľahko môžete ako výzvu na zadanie hesla použiť text "v prípade nálezu vráťte", keby ste mali svoj disk My Passport niekedy stratiť. Aj tí najlepší občas niekde niečo zabudnú.

AUTOMATICKÉ ZÁLOHOVANIE

So softvérom WD Backup, ktorý je s diskom My Passport dodávaný, môžete automaticky zálohovať svoje fotografie, hudbu a dokumenty zo svojho systému na disk My Passport. Nastavte si ho podľa svojho rozvrhu. Stačí vybrať čas a frekvenciu.

Externý disk WD My Passport

UKÁŽTE SA

Výrazné a energické prevedenie disku My Passport zvýrazňuje rad sýtych krásnych farieb, z ktorých si iste vyberiete tú, čo bude vyhovovať vášmu jedinečnému osobnému štýlu.

Externý disk WD My Passport

ĽAHKO POUŽITEĽNÉ

Úložisko je pripravené na použitie ihneď po vybalení, takže môžete rovno prenášať súbory, ukladať spomienky a zálohovať. Súčasťou balenia je aj softvér WD Backup a WD Security, ktorý pomôže chrániť vaše dáta.