Western Digital
My Passport Ultra

Štýlové úložisko.
Overená kvalita.

Externý disk WesternDigital My Passport Ultra
Externý disk WesternDigital My Passport Ultra

Overená spoľahlivosť

Na externý disk My Passport Ultra sa môžete 100% spoľahnúť. Vaše dáta bude automaticky zálohovať a uchová ich v bezpečí. Navyše jeho používanie je jednoduché - stačí ho zapojiť. Okrem toho v sebe zahrňuje WD Discovery™ software, ktorý vám umožní pripojiť sa na sociálnej siete a cloudové úložiská.

Briliantný dizajn a zabezpečenie

My Passport™ je navrhnutý tak, aby vám pohodlne sadol do ruky, vrecka či kabelky. Povrchová úprava z matného kovu mu dodáva skvelý, sofistikovaný vzhľad. Jeho rozmery a nízka hmotnosť vám umožnia zobrať si ho so sebou kdekoľvek. Vaša dáta môžete mať stále so sebou, no zároveň sú v bezpečí vďaka 256-bitovému hardwarovému šifrovaniu AES a WD Security™ softwarovému zabezpečeniu.

Externý disk WesternDigital My Passport Ultra
Externý disk WesternDigital My Passport Ultra